53saat.com

Zerdeci:İktidara en yakın parti Yeniden Refah partisidir.

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanlığı Aylık İl Divan toplantısını Genel Başkan Yardımcılarının katılımları ile gerçekleştirdi

Zerdeci:İktidara en yakın parti Yeniden Refah partisidir.
Bu haber 29 Aralık 2021 - 14:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dilek ONAY CAN
RİZE: Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanlığının Aralık Ayı İl Divan toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti.
İl genelinde tüm teşkilatları bir araya getiren Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanlığının İl Divan toplantısına; Genel Başkan Yardımcısı Mahalli idarelerden sorumlu Erkan İlyas Helvacı, STK Halkla ilişkilerden sorumlu Cemil Çolak ve MKYK üyesi Samet Şişman’ın katılımı Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci’nin riyasetinde Merkez İlçede esnaf ve halk ziyaretlerini gerçekleştirdikten bir sonraki günde geniş katılımlı İl Divan toplantısını gerçekleştirdiler.
İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeciİl Divan toplantısında yapmış olduğu açıklamada; İl genelinde çok güçlü bir ivme kazandıklarının ve üye kayıtlarının her geçen gün artarak devam ettiğini altını çizerek İlimizde de köy ve mahalle başkanlarımızın, sandık baş müşahitlerimizin atamasını yaparak teşkilatlarımızın büyük bir bölümünü tamamladık. İl genelinde artık seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız.İlçelerimiz de köy ve mahalleleri gece gündüz durmadan ziyaretler ederek partimizin tanıtımını yapıyor partimizin hedeflerini anlatıyor yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
Zerdeci konuşmasında “İlimize misafir gelen Genel Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Dün Merkez ilçemizde esnafımızla ve halkımızla bir araya geldik. Refah projelerimizi ülkede yaşanan sorunların çözümlerini doğrudan kendilerine anlattık. Kalkınan Rize modelimiz hakkında geniş kapsamlı bilgiler verdik. Rize’mizin ve tüm ülkemizin artık üretime ihtiyacı var ve bu ihtiyaca yönelik, henüz seçime girmemiş bir siyasi parti olarak bilim insanları, emekli bürokratlar ve alanında uzman kadrolar ile hazırlamış olduğumuz 81 ilde 634 yeni fabrika, hamlemizi hazır hale getirdik ve lansman toplantısında tanıtımını yaptık. Bu projelerimizi gerçekleştirmek için söz sahibi olmamız gerekiyor. Söz sahibi olabilmemiz için dün olduğu gibi bugün de yarın da sahalarda çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettirmeliyiz” dedi.
Milletimiz için Biz Varız”,
Zerdeci” “Tüm Ezilenler için Biz Varız” diyerek.Önce Allah’a sonra da bu aziz Millet’e güvenerek yola çıktık!Bu gün Yeniden Refah Partisi, Milli Görüşün tek temsilcisidir.Bundan sonra ne söylediğimiz çok önem arz etmektedir.Yeniden Refah Partisi olarak henüz seçime girmemiş bir parti olmamıza rağmen şu anda Ana Muhalefet partisi görevini yapıyoruz. Partimizin yaptığı muhalefet halkımızda büyük karşılık bulduğu için hhükümetin bazı yanlışlardan dönmek zorunda kaldığını görmekteyiz.Bu durum Yeniden Refah Partisinin hak’ tan ve halk’ tan aldığı güçle siyasete yön veren belirleyici bir konuma geldiğini göstermektedir.Artık Yeniden Refahın ayak sesleri duyulmuştur. Önümüzdeki seçimde İktidara en yakın parti Yeniden Refah partisidir.Bundan böyle Yeniden Refahsız hükümet kurulamayacağı görülmektedir. “Hayra Motor, Şerre Fren” olma görevini en etkili şekilde icra ediyoruz.Bugünn Geldiğimiz noktada Yeniden Refah Partimiz’in Türkiye genelinde yüz binlerce teşkilat mensubuyla var olan, çalışan, ülkemizin ve milletimizin geleceği için projeler, çözümler üreten bbüyük bir teşkilat haline geldiğini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Bugün 81 ilimizde, 900’den fazla ilçemizde teşkilatlarımız kurulmuştur.
Şu anda 200 bine yakın resmi, 350 bine yakın ıslak imza üye formlu üyemiz ve 50 bine yakın sandık baş müşahidimiz ile Yeniden Refah Partimiz, Türkiye siyasetinin her geçen gün çok hızlı büyüyen bir yıldızıdır.Bütün engellemelere, müeyyidelere rağmen kısasüre içerisinde, bu kadar muazzam bir teşkilat yapısının oluşturulması, bu düzeyde üye sayısına ulaşılması, Yeniden Refah Partisi bayrağının ülkemizin tamamında dalgalanıyor olması, sözümüzün, sesimizin bütün Milletimiz’e ulaşması, Yeniden Refah Partisi kadrolarının inancının, azminin ve Milli Görüş davasının bereketinin ispatıdır.
Önce Millet anlayışımız ile Yeniden Büyük Türkiye’yi kurmak için birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışarak REFAH İÇİN, ÜRETEN TÜRKİYE İÇİN BİZ VARIZ demeliyiz.” diyerek sözlerini tamamladı.
Rize hak ettiği yatırımları alacaktır
Yeniden Refah Partisi Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas Helvacı, İl divan toplantısında yapmış olduğu açıklamada Rize’de bulunmanın ve Rizeliler ile biraraya gelmenin vermiş olduğu mutluluğu ve heyecanı “Çok kıymetli Rize teşkilatımız, dün burada yapmış olduğumuz ziyaretler ile partimize ve özellikle Genel Başkanımıza karşı Rizeli hemşerilerimizin göstermiş olduğu teveccüh ve sıcak karşılama bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Rize’ye ilk defa geldim, gözlemlemelerim neticesinde yeşil Rize’mizin istenilen ölçüde yatırım almaması karşısında üzgünlüğümü ifade etmek isterim. Yeniden Refahlı günlerde yeşil Rize’miz sadece yeşili ile değil üretimi, istihdamı, kalkınması, gelir seviyesi yüksek Rize olarak anılacaktır ve hak ettiği yatırımları alacaktır. Bu vesile ile neden Milli Görüş, neden bizler hiç durmadan çalışmak zorundayız sorularının cevaplarını çok net bir şekilde görmekteyiz.” ifadesinde bulundu.
2 İnci Erbakan dönemi başlayacak
Yeniden Refah Partisi STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak yapmış olduğu açıklamasında “İlimizde yaptığımız ziyaretler neticesinde almış olduğumuz teveccüh bizleri fevkalade memnun etmiştir. Esnafın, işçinin, emeklinin, memurun ERBAKAN özlemini bir kez daha görmüş olduk ve bu vesile ile 2.ERBAKAN döneminin başlaması için artık önümüzde engel olmadığını sahada tespit etmiş bulunmaktayız. Siz değerli teşkilat mensuplarının durdurak bilmeden yapmış olduğu çalışmalar ile önce Ahlak ve Maneviyat, refah seviyesi yüksek, paylaşımda adalet, yönetimde adalet ilkeleri ışığında Milli Görüş felsefesi ile yönetilecek Türkiye için artık sayılı günler kalmıştır.” Açıklamasında bulundu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER